IZIPOLIS

Страхування онлайн 24/7

0 800 211 945

Про нас

Страхування

IZIPOLIS :: Страхування OnLine зібрав команду професіоналів, які досить тривалий час працюють у сфері страхування. За цей час ми набули безцінного досвіду в підході до клієнта та вирішенні складних ситуацій. Наша мета – Ваш спокій. Ми пропонуємо широкий спектр страхових послуг. Укладання страхових договорів та їх супровід це наша основна діяльність. Автомобільне, особисте, майнове та інші види страхування є в нашому арсеналі. Щодня ми працюємо над збільшенням партнерської бази. Ви зможете переглянути список акредитованих компаній з якими ми працюємо на спеціальній сторінці.

Врегулювання страхових подій

Ми володіємо неосяжним досвідом з врегулювання страхових випадків. Протягом багатьох років наша команда співпрацює із страховими компаніями по врегулюванню страхових подій. Ми займаємося прийомом документів, супроводом клієнтів, проведенням експертної оцінки та ремонтом транспортних засобів на партнерських СТО.

Юридичні послуги

З багаторічного досвіду ми чудово зрозуміли, що спокій клієнта це гарантія успіху. В нас є департамент юристів, що завжди прийдуть на допомогу для вирішення будь-якої ситуації. За довгий час наша команда допомогла клієнтам вирішити труднощі із страховими компаніями, недобросовісними учасниками страхових випадків та низку інших проблем. Наші висококваліфіковані юристи завжди готові прийти на допомогу, надати якісну консультацію, підготувати документи для судового позову чи представляти Ваші інтереси в суді.

Контакти сервісу

IZIPOLIS :: Страхування OnLine
Мельничук Олександр Олександрович
+380677700555
oleksandr@polis.vip

Контакти VIP Polis

Представництво у Львові
м.Львів, вул.Пасічна, 56, офіс 42
0 800 211 945
info@vippolis.ua
Представництво у Виноградові


м.Виноградів, вул.Пушкіна, 10